top of page

Kurzy Brno

Ukážeme ti, jak pracovat s pánskými vlasy i vousy. Při úspěšném absolvování jakéhokoliv kurzu získáš certifikát. Vyber si kurz a pojď do toho právě s námi!

REKVALIFIKAČNÍ KURZ

Cena: 41 900,- 
Kurz může hradit Úřad práce

Délka kurzu: 2 měsíce
Vhodné pro: začátečníky a mírně pokročilé
Lektoři: Bc. Miroslav Semkiv, Tomáš Kulíšek, Peter Pavlovič, Iva Janošťáková

Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený udělením Rekvalifikace v oboru Holič, díky které můžete zažádat o živnostenské oprávnění a začít tak podnikat v barberingu. Lektorský tým a odborné vzdělávací centrum, Vám poskytne podmínky pro Vámi zvolenou formu studia.

BARBER START 1

Cena: 18 000,- 
 

Délka kurzu: 1 měsíc, 64 hodin
Vhodné pro: začátečníky 
Lektoři: Bc. Miroslav Semkiv, Tomáš Kulíšek

Kurz vám podrobně ukáže, jak stříhat nůžkami a strojkem (fadování) a to včetně základních holičských střihů včetně jejich stylingu.  Naučíte se holit a upravovat vousy strojkem a břitvou. Projdeme i historii, druhy používané kosmetiky a příslušenství pro holiče. Závěrem školení je teoretická a praktická zkouška. Její hodnocení předáváme s certifikátem o absolvování kurzu naší akademie. 

BARBER INTENSIVE

Cena: 10 000,- 
 

Délka kurzu: 4 dny, 32 hodin
Vhodné pro: mírně pokročilé
Lektor: Bc. Miroslav Semkiv

V tomto praktickém holičském kurzu vám ukážeme jak pracovat se strojky, nůžkami, břitvou a příslušenstvím. Naučíte se stříhat 4 moderní střihy, upravovat vousy, a jak používat a zvolit kosmetiku. Absolventi školení jsou oceněni certifikátem o absolvování kurzu naší akademie.

MAN & COLORS

Cena: 10 000,- 
 

Délka kurzu: 4 dny, 24 hodin
Vhodné pro: mírně pokročilé a pokročilé 
Lektor: Iva Janošťáková

Moderním trendem posledního desetiletí v barberingu je práce se strojky. Kurz vám ukáže základní techniky a postupy fadování pomocí stříhacího, konturovacího a holicího elektrického strojku. Kurz je určený pro začátečníky a kadeřníky, kteří se chtějí zdokonalit v pánském stříhání. 

ZÁKLADY FADOVÁNÍ

Cena: 4 000,- 
 

Délka kurzu: 1 den, 8 hodin
Vhodné pro: začátečníky
Lektor: Bc. Miroslav Semkiv

Kurz vám ukáže základní techniky a postupy fadování pomocí stříhacího, konturovacího a holicího elektrického strojku. Kurz je určený pro začátečníky a kadeřníky, kteří si chtějí vyzkoušet obor pánského stříhání. Absolventi kurzu jsou oceněni certifikátem o absolvování kurzu naší akademie.

POKROČILÉ FADOVÁNÍ

Cena: 7 500,- 
 

Délka kurzu: 2 dny, 14 hodin
Vhodné pro: mírně pokročilé a pokročilé 
Lektor: Peter Pavlovič

Kurz vám ukáže techniky fadování jako nůžkový fade, taper fade a tipy a triky k zdokonalení vašich dosavadních postupů. Kurz je určený pro mírně pokročilé, absolventy kurzu Barber Start 1 a 
Základy fadování, a kadeřníky, kteří si chtějí zdokonalit techniky v pánském stříhání. 

20230404110034_369A6921 (1).jpg

LONG HAIR

Cena: 12 500,- 
 

Délka kurzu: 4 dny, 32 hodin
Vhodné pro: mírně pokročilé a pokročilé
Lektoři: Bc. Miroslav Semkiv, Peter Pavlovič

Obsahem kurzu je teorie způsobů projekce úhlů při tvorbě účesů, segmentace pramenů vlasů, a techniky použití nůžek a hřebene. Ukážeme si, jak stříhat středně dlouhé pánské vlasy, mezi které patří střih pánská klasika, mullet a bowl. 

SHAVING & BEARDTRIM

Cena: 4 000,- 
 

Délka kurzu: 1 den, 8 hodin
Vhodné pro: začátečníky
Lektor: Tomáš Kulíšek

Školení je zaměřené na holení do hladka a úpravu plnovousu. Podíváme se společně na obsáhlou historii barberingu od starověku až do dnešních moderních časů. Projdeme si také historii břitvy a teorii jejího použití a péče. Ukážeme si postup holení do hladka a úpravy plnovousu. 

20230508105850_369A7885.jpg

INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ

Cena: 7 000,- 
 

Délka kurzu: 1 den, 5 hodin
Vhodné pro: začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé
Lektor: Bc. Miroslav Semkiv, Peter Pavlovič, Tomáš Kulíšek

Individuální školení probíhá standardně mezi 1 lektorem a 1 účastníkem. Jiné podmínky lze stanovit předem dle domluvy s daným lektorem. Velkou výhodou je, že lektor věnuje čas pouze vám a je tak mnohem lépe schopen se na vás zaměřit. Téma školení si  vždy určuje student dle svých potřeb.

ŠKOLENÍ SALÓNŮ

Cena: dle domluvy
 

Délka kurzu: dle domluvy
Vhodné pro: začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé
Lektor: dle výběru

Školení poskytujeme na míru dle potřeb vašich holičů a kadeřníků. Probereme teoreticky i prakticky témata, která vás zajímají. Ta můžeme zaměřit na oblast historie, fadovácí techniky, stříhání krátkých, středně dlouhých a dlouhých vlasů, stylingu, foukané, melírování, barvení nebo holení a úpravy vousů.​

PRONÁJEM VÝCVIKOVÉHO CENTRA

Máte zájem o pronájem výcvikového odborného centra pro holiče a kadeřníky?

Pro více informací nám napište nebo zavolejte na tel. číslo: +420 704 971 025‬. Cena pronájmu za den 6000 Kč.

bottom of page