top of page

Kurzy

rekvalifikační kurz 2.jpeg

Rekvalifikační kurz

Doba: 2 měsíce, 250 hod

Cena: 41 900 Kč​​

Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený udělením Rekvalifikace v oboru Holič, díky které můžete zažádat o živnostenské oprávnění a začít tak podnikat v barberingu. Lektorský tým a odborné vzdělávací centrum, Vám poskytne podmínky pro Vámi zvolenou formu studia.

barber start 1.jpg

Barber start 1

Doba: 1 měsíc, 64 hodin​

Cena: 18 000 Kč​

Komplexní školení vám pobrobně ukáže, jak stříhat nůžkami a strojkem (fadování) a to včetně základních holičských střihů jako je pánská klasika, undercut, pompadour, crop atd, včetně stylingu.  Naučíte se holit a upravovat vousy strojkem a břitvou. Společně projdeme i historii, druhy používané kosmetiky a příslušenství pro holiče. Průběžně během školení také probíhají písemné testy. Závěrem školení je teoretická a praktická zkouška. Její hodnocení předáváme s certifikátem o absolvování kurzu naší akademie. Nejlepší z vás získají jedinečný velký certifikát Barber Specialista! Kurz je určený pro začátečníky nebo studenty středních škol.

124922161_399332561437712_28504548071245

Barber intensive

Doba: 4 denní, 32 hodin​

Cena: 10 000 Kč​​ 

Kondiční kurz je zaměřený především na praxi. Ukážeme vám, jak pracovat se strojky, nůžkami, břitvou a příslušenstvím. Naučíte se stříhat moderní střihy, upravovat vousy, a jak používat a zvolit kosmetiku. Absolventi školení jsou oceněni certifikátem o absolvování kurzu naší akademie. Školení je vhodné pro mírně pokročilé a pro kadeřníky po dlouhodobé pauze v oboru. 

man a colors.jpg

Man & Colors

Doba: 4 denní​, 24 hodin

Cena: 10 000 Kč​​ 

 

Poslední modou pánských účesů je barvení a melírování vlasů. Kurz vám prozradí detailní barevnou typologii, barvení, tónování a odbarvení vlasu a vousu. 

základy fadování.jpg

Základy fadování

Doba: 1 denní, 8 hodin

Cena: 4 000 Kč​​  

Moderním trendem posledního desetiletí v barberingu je práce se strojky. Kurz vám ukáže základní techniky a postupy fadování pomocí stříhacího, konturovacího a holicího elektrického strojku. Kurz je určený pro začátečníky a kadeřníky, kteří se chtějí zdokonalit v pánském stříhání. 

pokročilé fadování.jpg

Pokročilé fadování

Doba: 2 denní, 14 hodin

Cena: 7 500 Kč​​

Kurz vám ukáže techniky fadování jako nůžkový fade, taper fade a tipy a triky k zdokonalení vašich dosavadních postupů. Kurz je určený pro mírně pokročilé, absolventy kurzu Barber Start 1 a Základy fadování, a kadeřníky, kteří se chtějí zdokonalit v pánském stříhání. 

shaving and beardtrim.jpg

Shaving & Beardtrim

Doba: 1 denní​, 8 hodin

Cena: 4 000 Kč​​  

Rozdíl mezi kadeřníkem a barberem rozhodně je, že barber dokáže upravit nejen vlasy, ale hlavně i vousy! Školení je zaměřené na jejich holení do hladka a úpravu plnovousu. Podíváme se společně na obsáhlou historii barberingu od starověku až do dnešních moderních časů. Projdeme si také historii břitvy a teorii jejího použití a péče. Ukážeme si postup holení do hladka a úpravy plnovousu. Součástí kurzu je také praxe na živých modelech.

long hair.jpg

Long hair

Doba: 4 denní​, 32 hodin

Cena: 12 500 Kč​​ 

Obsahem kurzu je teorie způsobů projekce úhlů při tvorbě účesů, segmentace pramenů vlasů, a techniky použití nůžek a hřebene. Zaměříme se také na správné držení těla svého i zákazníka. Ukážeme si, jak stříhat středně dlouhé pánské vlasy, mezi které patří střih pánská klasika, mullet a bowl. Školení je vhodné pro absolventy kurzu Barber start 1, a pokročilé holiče a kadeřníky.

124573664_2672423452978394_4508049623147

Styling mistrů

Doba: 1 denní, 8 hodin

Cena: 4 000 Kč​​

Barbering je řemeslem a umění v jednom. Styling je právě tím uměleckým zakončením, který střihu dodává svou jedinečnost. Naučíte se zde pánskou foukanou, sedmičku, kladenou vlnu a další techniku.  Probereme do detailu, jaká kosmetika je kdy a jak vhodná.

individuální kurz.jpg

Individuální kurz

Doba: 1 denní​, 5 hodin

Cena: 7 000 Kč​​

Individuální školení probíhá standardně mezi 1 lektorem a 1 účastníkem. Jiné podmínky lze stanovit předem dle domluvy s daným lektorem. Velkou výhodou je, že lektor věnuje čas pouze vám a je tak mnohem lépe schopen se na vás zaměřit. Probereme teoreticky i prakticky témata, která vás zajímají. Ať z oblasti historie, techniky stříhání, stylingu nebo holení a úpravy vousů atd.  ​To celé třeba

i na vícero setkání, kde můžeme na sebe jednotlivá témata synergicky navázat.

školení salónu.jpg

Školení salónů

Doba: dle domluvy

Cena: dle domluvy

Školení poskytujeme na míru dle potřeb vašich holičů a kadeřníků. Probereme teoreticky i prakticky témata, která vás zajímají. Ta můžeme zaměřit na oblast historie barberingu, fadování techniky stříhání krátkých, středně dlouhých a dlouhých vlasů, stylingu, foukané, melírování, barvení nebo holení a úpravy vousů.​ Jsme schopni uspořádat školení v našich prostorách nebo vás navštivít ve vašem salóně.​

bottom of page