Prodej učebnic ke kurzu 
Základní Znalosti Barberingu
Prodej učebnic ke kurzu 
Základní Znalosti Barberingu
Prodej učebnic ke kurzu 
Základní Znalosti Barberingu

Rekvalifikační kurz


 

Doba: 2 měsíce, 250 hodin

 • Teorie: 100 hodin

 • Praxe: 150 hodin

Cena: 35 000 Kč 

Každé uterý, čtvrtek, sobota a neděle od začátku kurzu

Tento akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený závěrečnou zkouškou a udělením rekvalifikace v oboru Holič. Po dosažení této rekvalifikace můžete zažádat o živnostenské oprávnění v oboru Holič/Kadeřník a začít tak podnikat v barberingu. Kurz je provázaný s úřadem práce která poskytuje finanční podporu v plné výši.

Osnova tohoto kurzu obsahuje 100 hodin teorie a 150 hodin praxe je zaměřená na barber, holiče a vše potřebné pro úspěšné dokončení závěrečný zkoušky, následné praxe a podnikání v této oblasti.

Naše odborné vzdělávací centrum pro holiče Vám poskytne kvalitní a příjemné podmínky k prezenční nebo kombinované formě při vzdělání našeho Rekvalifikačního kurzu, vše je pod dohledem našeho lektorského týmu, který vás provede k úspěšnému zakončení vašeho studia barberingu.

Prezentační studium nebo-li denní studium je rozvržený v délce až do tří měsíců, vždy ve dnech pondělí, středa, pátek od zahájení termínu kurzu.

Kombinované studium nebo-li dálkové studium je rozvržený v délce až pěti měsíců podle vypsaných termínů kurzu.   

Nadcházející události

 • Rekvalifikační kurz | Září
  so 04. 9.
  Barber School
  04. 9. 9:00 – 31. 10. 17:00
  Barber School, Orlí 482, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko
  Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený udělením Rekvalifikace v oboru Holič, díky které můžete zažádat o živnostenské oprávnění a začít tak podnikat v barberingu. Lektorský tým a odborné vzdělávací centrum, Vám poskytne podmínky pro Vámi zvolenou formu studia.