Školení

Barber start

Doba: 1 měsíc, 56 hodin​

Cena: 15 000 Kč​​

Komplexní školení vám pobrobně ukáže, jak stříhat nůžkami a strojkem (fadování) a to včetně základních holičských střihů jako je pánská klasika, undercut, pompadour, crop atd, včetně stylingu.  Naučíte se holit a upravovat vousy strojkem a břitvou. Společně projdeme i historii, druhy používané kosmetiky a příslušenství pro holiče. Průběžně během školení také probíhají písemné testy. Závěrem školení je teoretická a praktická zkouška. Její hodnocení předáváme s certifikátem o absolvování kurzu naší akademie. Nejlepší z vás získají jedinečný velký certifikát Barber Specialista! Kurz je určený pro začátečníky nebo studenty středních škol.

Barber intensive

Doba: 14 denní, 28 hodin​

Cena: 7 500 Kč​​

Intenzivní kurz je zaměřený především na praxi. Ukážeme vám, jak pracovat se strojky, nůžky, břitvou a příslušenstvím. Naučíte se stříhat moderní střihy, upravovat vousy, foukanou, a jak používat a zvolit kosmetiku. Absolventi školení jsou oceněni certifikátem o absolvování kurzu naší akademie. Školení je vhodné pro mírně pokročilé a začátečníky. 

Styling mistrů

Doba: 1 denní, 7 hodin

Cena: 2 500 Kč​​

Barbering je řemeslem a umění v jednom. Styling je právě tím uměleckým zakončením, který střihu dodává svou jedinečnost. Naučíte se zde pánskou foukanou, sedmičku, kladenou vlnu a další techniku.  Probereme do detailu jaká kosmetika je kdy a jak vhodná.

Hair tattoo

Doba: 2 denní​, 14 hodin

Cena: 3 500 Kč​​

Vytváření obrazů do vlasů je umění, které vyžaduje správné cítění a ovládání holičské techniky.  Ukážeme si, jak vytvářet ornamenty, stínovat vnitřní a vnější úhly, a jak pracovat s jednoduchými barvami.

Pořadatel akcí, které jsou zveřejněny na této stránce, je BARBER SCHOOL s.r.o

IČO: 09406247  Sídlo: Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno 

  • Instagram
  • Facebook
  • Barber School CZ