top of page
Rekvalifikační kurz
Rekvalifikační kurz

so 04. 9.

|

Barber School

Rekvalifikační kurz

Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený udělením Rekvalifikace v oboru Holič, díky které můžete zažádat o živnostenské oprávnění a začít tak podnikat v barberingu. Lektorský tým a odborné vzdělávací centrum, Vám poskytne podmínky pro Vámi zvolenou formu studia.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

Čas a místo

04. 9. 2021 9:30 – 21. 11. 2021 16:30

Barber School, Orlí 3, 602 00 Brno-střed, Česko

O události

Tento akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený závěrečnou zkouškou a udělením rekvalifikace v oboru Holič. Po dosažení této rekvalifikace můžete zažádat o živnostenské oprávnění v oboru Holič/Kadeřník a začít tak podnikat v barberingu. Kurz je provázaný s uřadem práce která poskytuje finanční podporu v plné víši. Osnova tohoto kurzu obsahuje 100 hodin teorie a 150 hodin praxe je zaměřená na barber, holiče a vše potřebné pro uspěšné dokončení závěrečný zkoušky, následné praxe a podnikání v této oblasti. Naše odborné vzdělávací centrum pro holiče Vám poskytne kvalitní a příjemné podmínky k prezentční nebo kombinované formě zvdělí našeho Rekvalifikačního kurzu, vše je pod dohledem našeho lektorského týmu, který vás provede k úspěšnému zakončení vašeho studia Barber.

Prezentční studium nebo-li denní studium je rozvržený v délce až do tří měsíců, vždy ve dnech pondělí, středa, pátek od zahájení termínu kurzu.

Kombinované studium nebo-li dálkové studum je rozvržený v délce až pěti měsíců podle vypsaných termínů kurzu.   

Sdílet událost

bottom of page