Lektoři

Bc. Miroslav Semkiv

Holení vousů, moderní střihy, segmentace a práce s nůžkami

AKREDITOVANÝ LEKTOR A ŘEDITEL BARBER SCHOOL

Začal v roce 2017 naprosto bez zkušeností jako žák Roberta. Dnes má tříletou praxi a své vlastní studenty. Je manažerem brněnské pobočky Royal Barber & Shop na Bobycentru. Zaměřuje se na segmentování pramenů, práci s nůžkami, moderní krátké i středné dlouhé střihy a úpravu a holení vousů.

Robert Kellner

Dlouhé střihy

AKREDITOVANÝ LEKTOR

Robert má za sebou 13 let zkušeností stříhání a vedení podniků. Od roku 2016 se věnuje pouze holičství. Je odborníkem ve stříhání dámských (dlouhých) vlasů, majitelem sítě provozoven Royal Barber & Shop, Barberco.cz, BarberMagazin.cz a pořadatel mezinárodní soutěže BarberBattle.cz.

Emil Pešta

Střihy nůžkami, fadování

AKREDITOVANÝ LEKTOR

Oboru se věnuje 5 let. Nejraději stříhá techniky fadování. Při příležitosti rád vytváří i kreativní freestyle ozdoby do svých střihů. 

Bohouš Kubesa

Moderní střihy, styling, barvení

Od roku 2018 je holičem. Baví ho střihat moderní střihy, práce s nůžkami a především práce s finální úpravou střihu (stylingu), kterou doplňuje barvením vlasů.

Jaroslav Vachata

Moderní střihy, segmentování

Stříhat začal v roce 2018. Od roku 2020 je manažerem nejvetší brněnské provozovny Royal Barber & Shop Minoritská. Jeho specializací je vlasová segmentace, práce s tvary účesu a hlavy a práce s nůžkami.