top of page

Lektoři

IMG_3620.heic

Bc. Miroslav Semkiv

Holení vousů, krátké a středně dlouhé střihy, segmentace a práce s nůžkami

AKREDITOVANÝ LEKTOR A ŘEDITEL BARBER SCHOOL

Naplno se oboru začal věnovat v roce 2017 jako žák Roberta. Dnes má své studenty, kteří jsou aktivními holiči a mají vlastní barbershopy. Je spolumajitelem provozovny Royal Barber & Shop Kuřim, Mikulov, České Budějovice a Karviná. Je absolutním výhercem včetně pánské kategorie soutěže Zlaté nožnice 2022, výhercem pánské klasiky Barber Battle Chorvatsko 2023 a výhercem 3. místa kategorie Freestyle Barber Battle Česko 2022. Zaměřuje se na fadování, segmentování pramenů, práci s nůžkami, moderní krátké i středné dlouhé střihy a úpravu a holení vousů.

IMG_3608.heic

Jaroslav Vachata

Moderní střihy, segmentace, techniky práce s nůžkami

Stříhat začal v roce 2018. Od roku 2020 je manažerem nejvetší brněnské provozovny Royal Barber & Shop Minoritská. Jeho specializací je vlasová segmentace, práce s tvary účesu a hlavy a práce s nůžkami. Je výhercem kategorie Freestyle Barber Battle Česko 2022.

IMG_3589.HEIC

Bohouš Kubesa

Moderní střihy, styling, barvení

Od roku 2018 je holičem. Baví ho střihat moderní střihy, práce s nůžkami a především práce s finální úpravou střihu (stylingu), kterou doplňuje barvením vlasů.

IMG_3642.heic

B.A. Robert Kellner, dr. h. c.

Dlouhé střihy, vedení kadeřnických a holičských podniků 

AKREDITOVANÝ LEKTOR

Robert má za sebou 13 let zkušeností stříhání a vedení podniků. Od roku 2016 se věnuje pouze holičství. Je odborníkem ve stříhání dámských (dlouhých) vlasů, majitelem sítě provozoven Royal Barber & Shop, BarberMagazin.cz, pořadatel mezinárodní soutěže BarberBattle.cz. a letní holičské události BarberCamp.cz.

logo na šedé.jpg

Peter Pavlovič

Fadování a jeho detailní úprava, stříhání s nůžkami a styling

-

bottom of page