top of page
Prodej učebnic ke kurzu 
Základní Znalosti Barberingu
Harmonogram
Financování Úřadem práce ČR

Rekvalifikační kurz


 

Doba: 2 měsíce, 250 hodin

Čas: 9:30 - 16:00

Učební dny: pátek, sobota, středa, čtvrtek

 • Teorie: 100 hodin

 • Praxe: 150 hodin

Cena: 41 900 Kč

Akreditovaný kurz pod MŠMT je ukončený závěrečnou zkouškou pod MMR a udělením osvědčením o profesní kvalifikaci před komisí v oboru kadeřník, holič pod kódem kvalifikace Kadeřník/kadeřnice (kód: 69-071-H). 

 

Po dosažení této rekvalifikace můžete zažádat o živnostenské oprávnění v oboru holič/kadeřník, a začít tak podnikat v barberingu, a být garantem této živnosti. Kurz je provázaný s úřadem práce, který poskytuje finanční podporu v plné výši pro nezaměstnané, začínající podnikatele a zdravotně handicapované. 

 

Osnova tohoto kurzu obsahuje 100 hodin teorie a 150 hodin praxe, které jsou převážně zaměřené na holičskou praxi, vše potřebné pro úspěšné dokončení závěrečné zkoušky, a následné praxe a podnikání v této oblasti.  Naše odborné vzdělávací centrum pro holiče Vám poskytne kvalitní a příjemné podmínky k prezenční nebo kombinované formě studia našeho rekvalifikačního kurzu. Vše je pod dohledem našeho lektorského týmu.

 

V ramci prezenčního studia studenti absolvují všechny hodiny kurzu dle rozvrhu s minimální absencí. Absenci lze nahradit individuální hodinou s lektorem za příplatek nebo domacím samostudiem. Případně výrazné absence lze kurz prodloužit do dalších termínů následujících rekvalifikačních kurzů. 

 

V rámci kombinovaného studia studenti absolvují zhruba polovinu prezenčních hodin dle rozvrhu, které je třeba domluvit před začátkem kurzu. Zbylý čas je nutné travit samostudiem, kdy je potřeba především mít praxi v domacím prostředí. V rámci samostudia je možné si zapůjčit pomůcky domů. Absenci lze nahradit individuální hodinou s lektorem za příplatek. Případně výrazné absence lze kurz prodloužit do dalších termínů následujících rekvalifikačních kurzů.

 

V rámci dálkového studia studenti absolvují určitý počet individuálních hodin, kterých zpravidla bývá nejméně 8 + závěrečná zkouška. Hodiny probíhají mimo skupinové lekce, kdy student je s lektorem sám nebo maximalně ve dvou. Hodiny je třeba předem naplánovat.

  

Nadcházející události

 • pá 12. 7.
  Brno
  12. 7. 2024 9:30 – 07. 9. 2024 16:30
  Brno, Orlí 482, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko
  12. 7. 2024 9:30 – 07. 9. 2024 16:30
  Brno, Orlí 482, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko
  Akreditovaný kurz pod MŠMT je ukončený závěrečnou zkouškou pod MMR a udělením osvědčením o profesní kvalifikaci před komisí v oboru kadeřník, holič pod kódem kvalifikace Kadeřník/kadeřnice (kód: 69-071-H). Čtěte další popis níže.
bottom of page