top of page
Rekvalifikační kurz | Září
Rekvalifikační kurz | Září

so 04. 9.

|

Barber School

Rekvalifikační kurz | Září

Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený udělením Rekvalifikace v oboru Holič, díky které můžete zažádat o živnostenské oprávnění a začít tak podnikat v barberingu. Lektorský tým a odborné vzdělávací centrum, Vám poskytne podmínky pro Vámi zvolenou formu studia.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

04. 9. 2021 9:00 – 31. 10. 2021 17:00

Barber School, Orlí 482, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko

O události

Tento akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy je ukončený závěrečnou zkouškou a udělením rekvalifikace v oboru Holič. Po dosažení této rekvalifikace můžete zažádat o živnostenské oprávnění v oboru Holič/Kadeřník, a začít tak podnikat v barberingu. Kurz je provázaný s úřadem práce, která poskytuje finanční podporu. Osnova tohoto kurzu obsahuje 100 hodin teorie a 150 hodin praxe je zaměřená na barber, holiče, a vše potřebné pro uspěšné dokončení závěrečné zkoušky, následné praxe a podnikání v této oblasti. Naše odborné vzdělávací centrum pro holiče Vám poskytne kvalitní a příjemné podmínky k prezentční nebo kombinované formě studia našeho Rekvalifikačního kurzu. Vše je pod dohledem našeho lektorského týmu, který vás provede k úspěšnému zakončení vašeho studia Barber.

Vstupenky

 • Rekvalifikační kurz

  35 000,00 Kč
  Vyprodáno
 • Částečně hrazené Úřadem Práce

  Pracovní úřad Vám poskytl finanční podporu v NEŮPLNÉ víši Rekvalifikčního kurzu. Po vyžádání, doplatek zaplatíte za mocí vlastních finančních prostředků. Cena kurzu se odvíjí podle poskytnuté víše finanční podpory Pracovním úřadem.

  0,00 Kč
  Vyprodáno
 • Hrazeno Úřadem Práce

  Pracovní úřad Vám poskytl finanční podporu v ÚPLNÉ víši Rekvalifikčního kurzu.

  0,00 Kč
  Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

bottom of page