top of page
Rekvalifikační kurz | Září | Brno | 2024
Rekvalifikační kurz | Září | Brno | 2024

so 07. 9.

|

Brno

Rekvalifikační kurz | Září | Brno | 2024

Akreditovaný kurz pod MŠMT je ukončený závěrečnou zkouškou pod MMR a udělením osvědčením o profesní kvalifikaci před komisí v oboru kadeřník, holič pod kódem kvalifikace Kadeřník/kadeřnice (kód: 69-071-H). Čtěte další popis níže.

Tickets Unavailable
See other events

Čas a místo

07. 9. 2024 9:30 – 02. 11. 2024 16:30

Brno, Orlí 482, 602 00 Brno-střed-Brno-město, Česko

O události

Akreditovaný kurz pod MŠMT je ukončený závěrečnou zkouškou pod MMR a udělením osvědčením o profesní kvalifikaci před komisí v oboru kadeřník, holič pod kódem kvalifikace Kadeřník/kadeřnice (kód: 69-071-H). 

Po dosažení této rekvalifikace můžete zažádat o živnostenské oprávnění v oboru holič/kadeřník, a začít tak podnikat v barberingu, a být garantem této živnosti. Kurz je provázaný s úřadem práce, který poskytuje finanční podporu pro nezaměstnané, začínající podnikatele a zdravotně handicapované. 

Osnova tohoto kurzu obsahuje 100 hodin teorie a 150 hodin praxe, které jsou převážně zaměřené na holičskou praxi, vše potřebné pro úspěšné dokončení závěrečné zkoušky, a následné praxe a podnikání v této oblasti.  Naše odborné vzdělávací centrum pro holiče Vám poskytne kvalitní a příjemné podmínky k prezenční nebo kombinované formě studia našeho rekvalifikačního kurzu. Vše je pod dohledem našeho lektorského týmu.

V ramci prezenčního studia studenti absolvují všechny hodiny kurzu dle rozvrhu s minimální absencí. Absenci lze nahradit individuální hodinou s lektorem za příplatek nebo domacím samostudiem. Případně výrazné absence lze kurz prodloužit do dalších termínů následujících rekvalifikačních kurzů. 

V rámci kombinovaného studia studenti absolvují zhruba polovinu prezenčních hodin dle rozvrhu, které je třeba domluvit před začátkem kurzu. Zbylý čas je nutné travit samostudiem, kdy je potřeba především mít praxi v domacím prostředí. V rámci samostudia je možné si zapůjčit pomůcky domů. Absenci lze nahradit individuální hodinou s lektorem za příplatek. Případně výrazné absence lze kurz prodloužit do dalších termínů následujících rekvalifikačních kurzů.

V rámci dálkového studia studenti absolvují určitý počet individuálních hodin, kterých zpravidla bývá nejméně 8 + závěrečná zkouška. Hodiny probíhají mimo skupinové lekce, kdy student je s lektorem sám nebo maximalně ve dvou. Hodiny je třeba předem naplánovat.

Sdílet událost

bottom of page